KURUMSAL

EEM A.Ş. 1999 yılında DATALIFT ismiyle kurulmuş ve 2003 yılında ALESNA A.Ş: i bünyesine katarak sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Kadrosunda bulundurduğu yüksek mühendis, mühendis ve teknik elemanları ile ürünlerini teknoloji ile geliştirmektedir.

MİSYON

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde ilk sıralarda yer alarak, Asansör ve yürüyen merdiven sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; Koşulsuz müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan, çevreye saygılı bir firma olmak ve teknolojik gelişmeleri ve müşteri taleplerini dikkate alan Ar-Ge çalışmalarını gerçekleştirmektir.

VİZYON

Amacımız; ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak ve hizmet kalitemizi “Her şey zamanında” ilkesi ile sürdürmektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

EEM A.Ş. için müşteri memnuniyeti, can güvenliği, satış sonrası hizmet ve çevreye karşı duyarlılık birinci derecede önemli kavramlardır. “İnsanlar her şeyin en iyisine layıktır” felsefesine inanan EEM A.Ş. tasarımlarında ve çözümlerinde insanı, çevreyi temel alarak, genç ve güçlü kadrosu ile sağlam güvenilir çözümler sunmakta ve yaşanılabilir bir dünya için duyarlılığından taviz vermemektedir

PARLAK FİKİRLER

EEM A.Ş. müşteri talepleri, teknolojik getiriler ve sağlamlık parametrelerini dikkate alarak ürünlerini bu bağlamda sürekli yenilemektedir ve her geçen gün bütçesinden Ar-Ge çalışmalarına daha fazla kaynak aktarmaktadır

GERİ DÖNÜŞÜM

EEM A.Ş. ürettiği ürünlerde insana ve çevreye saygıyı ön planda tutmaktadır. Her geçen gün ürünlerindeki geri dönüşüm oranının arttırmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

EEM A.Ş. üretmiş olduğu ürünlerde birinci derecede kaliteye ve sağlamlığa önem vermekte ve bu konuda çalışmalarını her geçen gün arttırmaktadır. Yapmış olduğu tüm ürünleri resmi onaylı testlerden geçirerek sağlamlığını ve kalitesini kayıt altına almaktadır.

TEKNİK SERVİS

EEM A.Ş. üretmiş olduğu ürünlerin özellikle satış sonrası teknik desteği konusunda ayrı bir birime sahiptir. İlgili talebe 7/24 teknik destek sağlamaktadır.